ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7278532
nr 727 8532
1920-/30-tal, höjd: 119
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
måndag 28 november 2011
kl 19:36:53
150 kr
300 kr
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr
600 kr